Відгуки про компанію Хоз-склад
- микола г.
Всё в тему по всему удачно мне понравилось
- Виталий Б.
Все хорошо, рекомендую!
- Михайло Р.
- Андрей Б.
Вогонь,як військовий скажу,супер,тощо довго,чекав так,не було в наявності на складі тому що літо,а так все добре
- Сергей Г.
Сегодня пришла по почте фреза. Качество отличное, то что надо. Спасибо продавцу, рекомендую всем.
- лідія к.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитрий Л.
- Елла Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ігор Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
