
Соломка паперова трубочка 25шт однотонна асорті (1 пач.)
33,81 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007581
+380 (66) 238-47-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соломка паперова трубочка 25шт однотонна асорті (1 пач.)
Тип: Трубачка; Країна виробник: Україна
Дополнительные характеристики. Количество в упаковка: 25шт; Форма: Цилиндра; Область применения: Декорация, украшение предмета или помещения; Цвет изделия: Разные цвета; Длина: 24см; Количество в ящике: 400 уп; Диаметр: 4,8 мм; Материал изделия: Бумага; Сезонность товара: Круглый год
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Діаметр | 4.8 мм |
| Матеріал | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 24см |
| Кількість в ящику | 400 уп |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета або приміщення |
| розмір зовнішній | 4,8 мм*195 мм |
| сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Трубачка |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 33,81 ₴/пач
