
Кришка ПС-18 на упаковку ПС-180,ПС-181, ПС-182, (50 шт)
93,75 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000458
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришка ПС-18 на упаковку ПС-180,ПС-181, ПС-182, (50 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 11,7 см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 117мм*84мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 8,4 см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 93,75 ₴/пач

