
Бланки "Счет офіціанта" самокопіювальні формат А-6 (1 пачка)
47,10 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001094
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Довжина | 19,5 см |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Канцтовари |
| Друк малюнка | є |
| Розмір зовнішній | 195мм*135мм*5мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір |
| Типорозмір | A6 |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 13,5 см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 47,10 ₴/пач
