
Алюмінієвий Контейнер SP62L 100 штук
1 720,50 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007159
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієвий Контейнер прямокутний SP62L 200*120*50 100 штук
- Обсяг 900мл
- Розмір зовнішній 218мм*113мм53мм
- Товщина 60 мікрон
До цієї форми продається окремо кришка ⇒
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 900 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,3 см |
| Довжина | 21,8 х 11,3 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Розмір зовнішній | 20.2 х 9.7 см |
| Внутрішній розмір | 18.2 х 7.7 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | -40°С до +280°С |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 1 720,50 ₴/пач



