
Сміттєві пакети для будівельного 160л 10шт Бравий кок
109,35 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001575
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сміттєві пакети для будівельного 160л 10шт Бравий кок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 110 см |
| Об`єм | 160 л |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Зберігання, транспортування побутових відходів |
| Розмір зовнішній | 90см*110см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакет для сміття |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 50 мікрон |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | чорний |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 109,35 ₴/рулон

