
Ємність поліпропіленова прямокутна (для рідкого і гарячого)SL5882 V=250 мл (50 шт)
180 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000507
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність поліпропіленова 250 мл SL5882 (прямокутний)
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 250 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Висота внутрішня | 5 см |
| Довжина | 11см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 110мм*85мм*50мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 8,5 см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 180 ₴/пач
