
Паперовий рушник Z/Zсинее 200 аркушів Каховинка
58,80 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000721
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперові рушники листові та у рулонах давно стали надійним помічниками будинку в офісах і в побуті, купити паперові рушники значить зробити необхідне і вигідне придбання. Переваги паперових рушників адаптована для більшості моделей власників, не змінюють природних водний баланс клітин шкіри на відміну від электросушителей, добре вбирають вологу. У нашому інтернет-магазині Світ дрібниць Ви можете купити паперові рушники в рулонах так і листові які відповідає власником певних марок.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25см |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | вторинна целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 |
| Розмір зовнішній | 230мм*250мм |
| Розмір однієї серветки | 230мм*250мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папірний рушник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | синій |
| Ширина | 24 см |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 58,80 ₴/пач



