
Блистирная упаковка ПС-481 (V500мл\198*167*40) (50 шт)
420 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000465
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразова блістерна упаковка ПС-481 500мл 198*167*40
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 500 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Довжина | 19,8 см |
| Кількість в ящику | 450шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 198мм*167мм*40мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | овалу |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 16,7 см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 420 ₴/пач


