
Одноразовий контейнер для харчових продуктів ПС-160 (500мл) уп/50 штук
251,25 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000453
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразова упаковка для салатів ПС-160 V500мл 143*103*58мм уп 50 штук |
|
Безкоштовна Кур'єрська доставка по Харкову від 500 грн
Безкоштовний обмін і повернення замовлень по гарантії Будь-яка зручна готівкова або безготівкова форма оплати Заявки приймаються у форматі 24/7 подальшим підтвердженням замовлення |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 500 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,8 см |
| Довжина | 14,3 см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 143мм*104мм*58мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 10,3 см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 251,25 ₴/пач



БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
ГАРАНТІЯ, ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ
ЯК ОПЛАЧУВАТИ
ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ 24/7