
Блістерна упаковка для салатів ПС-161 350 мл 143*104*43мм уп 50 штук
172,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000454
+380 (66) 238-47-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерна упаковка для салатів ПС-161 350 мл 143*104*43мм уп 50 штук
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 350 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,3 см |
| Довжина | 14,3 см |
| Кількість в ящику | 700шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 143мм*104мм*43мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 10,4 см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 172,50 ₴/пач

