
Бамбукова серветка для посуду ущільнена
31,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004790
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 23 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 600шт |
| Матеріал виробу | Бамбукове волокно |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 18см*23см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Серветки, ганчірки |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 31,50 ₴/пач


