
Упаковка конус під квіти h70/14низ/56верх(100 шт) Дрібні кружечки 175 (2) (100 шт)
721,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010801
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 70см |
| Довжина | 56 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Квіткова упаковка |
| Форма | Конусна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 14см |
- Ціна: 721,50 ₴



