
Паперові крафт пакети з прозорим віконцем 250х60х400, 40г/м2, вікно 80 (100 шт)
215,28 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015638
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 6см |
| Довжина | 40 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Мoдель | З ПП вікном |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Щільність | 40 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | бурей |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 215,28 ₴

