
Паперові крафт пакети з прозорим віконцем 150х40х230, 40г/м2, вікно 60 (100 шт)
117,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015618
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 4 см |
| Довжина | 23см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Мoдель | З ПП вікном |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Щільність | 40 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | бурей |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 117,30 ₴

