Паперові пакети саше крафт білий, 170х50х280, 50г/м2 (100 шт)
128,34 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016414
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паперові пакети саше крафт білий, 170х50х280, 50г/м2 (100 шт)
128,34 ₴
В наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 см |
| Довжина | 28см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Щільність | 50 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 128,34 ₴
