
Лопатка для морозива дерев'яна, 9,4 см (100 шт.) (1 пачка)
118,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016185
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9,4 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Область застосування | Для морозива |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Ширина | 1 см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 118,50 ₴

