Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветка ажурна овальна 37х50 (100 шт.) (1 пачка)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета чи приміщення |
| Тип | Серветка ажурна |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Ширина | 37 см |
| Колір виробу | Білий |
| Довжина | 50 см |
| Кількість в ящику | 40шт |
| Розмір зовнішній | 370 мм*500 мм |
| Матеріал виробу | Харчовий пергамент |
| Сезонність товару | Цілий рік |
- Ціна: 609,53 ₴/пач

