
Бланки ТМ Руслан "Накладні" формат А-5 газетка (1 пачка)
21,75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015920
+380 (66) 238-47-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бланки ТМ Руслан "Накладні" формат А-5 газетка (1 пачка)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Форма | Прямокутна |
| Область застосування | Канцтовари |
| Друк малюнка | є |
| Тип | Папір |
| Ширина | 13,5 см |
| Колір виробу | Білий |
| Довжина | 19,5 см |
| Типорозмір | A5 |
| Розмір зовнішній | 195мм*135мм*5мм |
| Матеріал виробу | Папір |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Кількість у пачці | 100 шт. |
- Ціна: 21,75 ₴

