
Лоток з харчового картону "KRAFT" 800 мл 275 *185*25 (25 шт)
190,86 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015253
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Довжина | 18,5 см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Крафт |
| Ширина | 27,5 см |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 190,86 ₴/пач

