
Cалфетка для підлоги 50*60 "почисто" (1 пачка)
15,44 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006670
+380 (66) 238-47-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ганчірка для миття підлоги 50х75 см бавовняна. Прошита нитками по всій площі. Для миття й протирання будь-яких підлог добре вбирає воду
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ганчірка |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | форма рулон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Колір виробу | Білий |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Розмір зовнішній | 50*60см |
| Матеріал виробу | Натуральна бавовна |
| Сезонність товару | Круглий рік |
- Ціна: 15,44 ₴/пач



