
Упаковка конус під квіти h25/10низ/25верх білий (100 шт) 178 (3) Конфеті (100 шт.)
109,02 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013607
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фольгований пакет "Новий рік" Пакети призначені для розфасування цукерок, шоколадок та інших подарунків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Форма | Конус |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 23,5 см |
| Довжина | 23см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 109,02 ₴/пач
