
Губка кухонна для посуду 5 шт Чорна (Супер Торба) (1 пачка)
30,75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012653
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонні губки з грубопористого поролону. Використовується для миття посуду, раковин, кухонних меблів. Великопористий поролон забезпечує рясне піноутворення за меншої витрати мийного засобу.
Розмір однієї мочалки Довжина (10 см) Ширина (75,8 см) Висота (2,5 см) 22щільність в пакованні п'ять шт.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Довжина | 15 см |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 150мм*90мм*55мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9 см |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 30,75 ₴

