
Елемент живлення Батарейка Extra German Style (ААА R3) сольові (Б-16) (16 шт)
127,20 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011480
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,2 см |
| Діаметр | 1см |
| Кількість в упаковці | 16шт |
| Кількість в ящику | 1536шт |
| Матеріал виробу | Сухі |
| Матеріал(особливості) | сольові |
| Мoдель | R3 |
| Напруга | 1,5 W |
| Область застосування | Живлення для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 42мм*10мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 127,20 ₴/пач



