Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети майка Фенікс 24см 42см для харчових продуктів пачка 150штук мішок 50 пачок
Продаж тільки цілим мішком.
У мішку 50уп
В уп 150 штук пакетів
Розмір пакета від дна до верхньої ручки 42см
Розмір пакета по дну 24см
Пакет міцний! Колір: Білий, Рожевий, Салатовий, Фіолетовий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вішера |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 0.14 кг |
| Довжина | 430 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Товщина | 10 мкм |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 2 250 ₴





