
Мішалка Дерев'яна 14 см*1,3 мм*6 мм 800(P) (1 пачка)
80,67 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007254
+380 (66) 238-47-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішалка Дерев'яна 14 см*1,3 мм*6 мм 800(P) (1 пачка)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування | Для напоїв |
| Товщина | 1,3 мм |
| Тип | Мішалка |
| Кількість в упаковці | 800шт |
| Ширина | 6мм |
| сезонність товару | Круглий рік |
| Колір виробу | натуральний |
| Довжина | 14см |
| Кількість в ящику | 40 уп |
| Матеріал виробу | Дерево |
- Ціна: 80,67 ₴/пач
