
Човники з мікрофібри для скла (a1) Блиск (1 пачка)
28,35 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006139
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання панелі, скла та інших твердих поверхонь. Дуже ефективна під час видалення пилу, нанесення та розполювання поліролю, а також очищення скла. Забезпечує поглинання вологи в 7 разів перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові та нікотинові забруднення, чудово вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу та легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд із будь-якої поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 30 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 75 уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 30см*30см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Серветки, ганчірки |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | синій |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 28,35 ₴/пач


