
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний трисекційний 190/280/360 мл M3L 100 шт. в пакованні (1
3 016,50 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010334
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюминиевые контейнер для продуктов питания прямоугольный 430 мл SP 24 L 100штук в упаковке
Алюминиевая прямоугольная форма имеет внутренний размер 130 мм*105 мм*38 мм, в упаковке 100 штук. Используется для приготовления, запекания, порционной подачи блюд. Хранения продуктов питания
К ней можно приобретать крышку.Такую упаковку покупают для промышленного использования на кухне ресторана,кафе. Или человек, который хочет хорошо сэкономить
Алюминиевые контейнеры для еды являются одноразовой посудой, поэтому рекомендуем приобретать приборы одноразовые ложки, ножи и вилки ,
В любом случае всегда покупают и используют бумажные салфетки , влажные салфетки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3 см |
| Довжина | 22.7 х 17.7 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Обсяг | 190/280/360мл |
| Розмір зовнішній | 21.3 х 16.3 см |
| Внутрішній розмір | 19.7 х 14.7 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 3 016,50 ₴/пач



