
Соломка паперова трубочка 25шт червона (1 шт)
19,25 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010300
+380 (66) 238-47-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соломка паперова трубочка 25шт червона (1 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 4,8 мм |
| Довжина | 24см |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 400 уп |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета чи приміщення |
| Розмір зовнішній | 4,8 мм*195 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Трубочка |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Червоний |
- Ціна: 19,25 ₴/пач

