
Соломка паперова трубочка Гофра 25шт чорна (1 шт)
18,90 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010295
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соломка паперова трубочка Гофра 25шт чорна (1 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 4.8 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 24см |
| Кількість в ящику | 400 уп |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Декорація, прикраса предмета чи приміщення |
| Розмір зовнішній | 4,8 мм*195 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Трубочка |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | чорний |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 18,90 ₴/пач



