
Серветка для підлоги PRO SERVICE (50х70) 1шт (1 пач.)
87,30 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009326
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ганчірка для миття підлоги 50х75 см бавовняна. Прошита нитками по всій площі. Для миття і протирання будь-яких підлог, добре вбирає воду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro-Service |
| Довжина | 70 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 50 см |
| Тип | Ганчірка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 47уп |
| Матеріал виробу | Віскоза-поліестер-бавовна |
| Матеріал(особливості) | 30%/30%/40% |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 50см*70см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | Білий |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 87,30 ₴/пач


