
Серветка вологопоглинаюча (32х21х0,20см) (1 пач.)
39,75 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009217
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 30 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 50шт |
| Матеріал виробу | Штучна замша |
| Область застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 20см*30см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Серветки, ганчірки |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 39,75 ₴/пач

