Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скатертинка (120x200) біла (1 шт)
Країна виробник: Україна
Дополнительные характеристики. Количество в упаковка: 1 шт; Форма: Прямоугольная; Область применения: хранения,подача,сервировка; Толщина: 30 микрон; Тип: Скатерть; Ширина: 120см; Цвет изделия: Белый; Длина: 200см; Материал(особенности): Полителен HDPE; Тиснение: Перфорация; Количество в ящике: 200шт; Размер внешний: 120см*200см; Материал изделия: Полиэтилен низкого давления (ПНД); Сезонность товара: Круглый год
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутне |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Товщина | 30 мікрон |
| Тип | Скатертина |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Ширина | 120см |
| Колір виробу | Білий |
| Довжина | 200см |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Тиснення | перфорація |
| Кількість в ящику | 200шт |
| Розмір зовнішній | 120см*200см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Сезонність товару | Цілий рік |
- Ціна: 22,05 ₴




