
Ємність поліпропіленова кругла(для рідкого і гарячого) ЕМ-110043 -250мл (50 шт)
160,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000516
+380 (66) 238-47-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразова упаковка для перших страв 250мл ЕМ - 110043
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 250 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,5 см |
| Висота внутрішня | 4,5 см |
| Діаметр верху | 11см |
| Діаметр дна (низа) | 9 см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 110мм*45мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | прозорий |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 160,50 ₴/пач
