
Одноразовий контейнер для харчових продуктів ПС-181 (200мл) уп/50 штук
120 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000460
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Контейнер для харчових продуктів ПС-181 V200мл 117*84*38мм уп/50 штук |
|
Безкоштовна Кур'єрська доставка по Харкову від 500 грн
Безкоштовний обмін і повернення замовлень по гарантії Будь-яка зручна готівкова або безготівкова форма оплати Заявки приймаються у форматі 24/7 подальшим підтвердженням замовлення |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 200 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3,8 см |
| Довжина | 11,7 см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 117мм*84 мм*38мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 8,4 см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 120 ₴/пач


БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
ГАРАНТІЯ, ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ
ЯК ОПЛАЧУВАТИ
ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ 24/7