
Пакет для сміття 120 літрів 25 штук Бравий Кок
170,10 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001573
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет для сміття 120 літрів 25 штук Бравий Кок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 110 см |
| Об`єм | 120 л |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 70 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 25шт |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Зберігання, транспортування побутових відходів |
| Розмір зовнішній | 70см*110см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакет для сміття |
| Тиснення | перфорація |
| Товщина | 50 мікрон |
| Форма | форма рулон |
| Колір виробу | чорний |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 170,10 ₴/рулон

