
Губчатая влагопоглощающая салфетка из натуральной целлюлозы 10шт (16*16) PRO (1 пачка)
175,95 ₴/пач
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: DT000004835
+380 (66) 238-47-25
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серветка целюлоза — це універсальна серветка для вологого прибирання, виготовлена з 100% натуральної целюлози, яка відрізняється високою поглинанням, м'якістю у вологому стані (не дряпає поверхні) і твердістю при висиханні (запобігає миттю, не залишаючи миші. посуду.
Правильно називати целюлозна губчаста серветка або просто целюлозна серветка. Це один і той же виріб: серветка з целюлози, яка в сухому вигляді твердне, а у вологому стає м'якою і пористою, як губка, що забезпечує її високу поглинання та ефективність при збиранні
| Основные | |
|---|---|
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 16см |
| Количество в ящике | 20 уп |
| Материал изделия | Целюлоза |
| Область применения | Для вологого та сухого прибирання |
| Размер внешний | 16см*16см |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Тип | Серветки, ганчірки |
| Форма | квадрата |
| Цвет изделия | Жовтий |
| Ширина | 16см |
| Штрихкод | є |
- Цена: 175,95 ₴/пач


