Паперовий рушник (А2*45) (1 пачка)
46,78 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000016511
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паперовий рушник (А2*45) (1 пачка)
46,78 ₴
В наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 22,5 см |
| Довжина | 17,5 см |
| Довжина намотування | 16 метрів |
| Кількість в ящику | 24шт |
| Кількість шарів | 2 шар |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 2 рулона по 50 аркушів |
| Розмір зовнішній | 225мм*175мм*90мм |
| Розмір однієї серветки | 220мм*230мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір рушник рулонний на гільзі |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 9 см |
| Штрихкод | є |
- Ціна: 46,78 ₴
