
Гиганты горизонтальные 46*33*15 (артGG-009) (12 шт)
631,80 ₴/пач
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000002426
+380 (66) 238-47-25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 15 см |
| Довжина | 46 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | є |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип ручки | Канатики |
| Товщина | 100 мікрон |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 33 см |
| Штрихкод | немає |
- Ціна: 631,80 ₴/пач

