
Cалфетка Вискозная для уборки "Фрекен Бок Фламенко" (4шт+1) (1 пачка)
136,50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: DT000012510
+380 (66) 238-47-25
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віскозна серветка - це універсальний господарський інструмент, зроблений з натурального волокна (деревної целюлози), який відмінно підходить для сухого та вологого прибирання будь-яких поверхонь (меблі, техніка, скло, кухня), ефективно збирає пил і бруд, а також вбирає велику кількість рідини, не залишаючи розлучень і злодій. Вона цінується за свою багатофункціональність, довговічність та здатність до вологого та сухого прибирання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Фрекен Бок |
| Длина | 18 см |
| Количество в упаковке | 5 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 18 см |
| Тип | Салфетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в ящике | 20 уп |
| Материал изделия | Целюлоза |
| Область применения | Для вологого та сухого прибирання |
| Размер внешний | 18см*18см |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Форма | квадрата |
| Цвет изделия | синій |
| Штрихкод | є |
- Цена: 136,50 ₴



