
Формы для выпечки(115*180) Жостово(1,5 кг) (50 шт)
877,50 ₴/упаковка
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DT000005717
+380 (66) 238-47-25
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Паперові одноразові форми для випікання – простий, практичний та економічний інструмент для випікання кондитерських виробів!
Великодні форми виготовлені зі спеціального паперу, вони не деформуються і мають високу жиро-, волого- та термостійкість. Дно та боки форм забезпечені спеціальними отворами (перфорацією), які усувають надмірну вологість.
Використання паперових великодніх форм дає численні переваги при випіканні
- принцип 2 в 1 - великодня форма для випікання одночасно є і оригінальною упаковкою;
- формочки для Великодня не потрібно змащувати жиром і чистити після випікання (це веде до зниження фінансових та тимчасових витрат на підготовку до випікання);
- завдяки подвійному антипригарному дну великодньої форми продукція ніколи не пригорає;
-перфорація, що дозволяє продукції "дихати".
-друк, стійка до дії спиртів, високих та низьких температур від -40 °С до 220 °С
- паперові форми для випікання пасок дозволяють виключити пошкодження виробу (шлюб); до. немає необхідності виймати паску з форми, її можна просто розірвати по шву;
-Зручність та легкість транспортування виробу.
- великодні форми сприяють зменшенню часу на випікання та охолодження готового виробу.
-Рівномірна випічка всього виробу.
-зниження часу випічки та охолодження готового виробу
Форми застосовуються для випікання та розігріву в будь-яких печах, опір високим і низьким температурам від -40 до +220 °С.
Широкий асортимент паперових форм, зробить Ваші пасхи незабутніми!
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота внешняя | 11,5 см |
| Диаметр дна (низа) | 18 см |
| Количество в упаковке | 50шт |
| Количество в ящике | 600шт |
| Материал изделия | Харчовий пергамент |
| Область применения | Для приготування кондитерських виробів |
| Объем | 1000мл |
| Размер внешний | 180мм*115мм |
- Цена: 877,50 ₴/упаковка



