
Контейнеры гладкостенные алюминиевые 1560мл 294BP (85шт) (1 пачка)
5 164,50 ₴/пач
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: DT000010329
+380 (66) 238-47-25
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюмінієві контейнер для продуктів харчування прямокутний 430 мл SP24L 100 штук в упаковці
Алюмінієва прямокутна форма має внутрішній розмір 130 мм * 105 мм * 38 мм, в упаковці 100 штук. Використовується для приготування, запікання, порціонної подачі страв. Зберігання продуктів харчування
До неї можна купувати кришку.Такую упаковку купують для промислового використання на кухні ресторану, кафе. Або людина, яка хоче добре заощадити
Алюмінієві контейнери для їжі є одноразовим посудом, тому рекомендуємо купувати прибори одноразові ложки, ножі і виделки,
У будь-якому випадку завжди купують і використовують паперові серветки, вологі серветки
| Основные | |
|---|---|
| Количество в упаковке | 85 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 7см |
| Количество в ящике | 340шт |
| Материал изделия | Алюмінієва фольга харчова |
| Материал(особенности) | Алюміній (фольга) |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Объем | 1560мл |
| Размер внешний | 220мм*150мм*70мм |
| Размер внутренний | 202мм*132мм*70мм |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Толщина | 120 мікрон |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Цена: 5 164,50 ₴/пач



