
Контейнер из пищевой алюминиевой фольги прямоугольный 3100мл SP98L 50 штук (1 пачка)
2 409 ₴/пач
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: DT000007714
+380 (66) 238-47-25
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP98L є найпопулярнішим в пропонованому нами асортименті продукції. Ідеально підходить для випічки різноманітних кондитерських виробів, а також приготування запіканок, овочевих і м'ясних блюд. Завдяки своїм оптимальним розмірам в нім зручно зберігати, заморожувати і розігрівати, транспортувати їду на роботу або пікнік.Упаковка і посуд з алюмінієвої фольги дозволяє добитися кращого зовнішнього вигляду блюда, а також зберігає усі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування і повторне розігрівання блюда. Якщо до вас несподівано нагрянули гості рекомендуємо швидко приготувати: Торт з баклажанів, з куркою і рисом (запечений в духовці) Закусочний торт - краще блюдо для літа. Готується легко і швидко, практично з будь-яких сезонних овочів. Сьогодні ми приготуємо дуже смачний торт-запіканку з баклажанів, курей
| Основные | |
|---|---|
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 3100 мл |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 5 см |
| Длина | 31.9 х 25.9 см |
| Количество в ящике | 8 уп |
| Материал изделия | Алюмінієва фольга харчова |
| Материал(особенности) | Алюміній (фольга) |
| Область применения | Для приготування та сервірування страв |
| Размер внешний | 30 х 24 см |
| Размер внутренний | 27.2 х 21.2 см |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Толщина | 60 мікрон |
| Форма | Прямоугольное |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Штрихкод | є |
- Цена: 2 409 ₴/пач



